Ugrás a tartalomra

Végellenőr

Szeretnél hosszútávú biztos munkahelyet találni?
Rendkívül alapos vagy és jó megfigyelő? Van már tapasztalatod minőségellenőr munkakörben?

VÉGELLENŐR

Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?

  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Lojálisan és maximális rugalmassággal állunk hozzád

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • 2 műszakos, 8 órás munkarend
  • Versenyképes fizetés, de kíváncsiak vagyunk a Te bérigényedre is
  • Cafeteria
  • Negyedéves/ Féléves juttatás
  • Útiköltség és gumiabroncs támogatás
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Előrelépés, fejlődési lehetőségek
  • Természetesen bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Minőségellenőrzési és végellenőrzési feladatok
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása Office rendszerekben
  • Késztermékek alapos átvizsgálása, esetleges hibák dokumentálása azonnali jelentés a megfelelő vezetőnek
  • Rendkívül precíz, pontos munkavégzés

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tudod vállalni a 2 műszakos munkarendet
  • Min. 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználó szintű MS office ismereteid naprakészek
  • Kiváló a monotonitás tűrésed és a színlátásod
  • Számodra a megoldandó probléma nem gondot, hanem kihívást jelent
  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Munkavégzés helye:

  • Szügy

Mindent összegezve, várnak a csapatba Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz jó helyen, barátságos kollégákkal!
További információkért hívhatod Gabit is a 06303456191 telefonszámon.

Végellenőr

Szügy, 2699 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása