Ugrás a tartalomra

Vállalkozási projektmenedzser

Az Ön új cége
Speciális mélyépítéssel foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti csapatába keresünk Vállalkozási projektmenedzser kollégát.

Napi feladatok

  • Projektek felkutatása, munkaszerzés a vállalat számára, beérkező megkeresések értékelése, nálunk beleláthatsz a munkaszerzési stratégia kidolgozásába
  • Kapcsolatépítés új partnerekkel
  • Pályázatkészítési folyamat menedzselése
  • Együttműködés társosztályokkal (kivitelezés, tervezés, pénzügy, műszaki), munkájuk összehangolása a sikeres pályázat érdekében
  • Folyamatos megrendelői kapcsolattartás, egyeztetések lebonyolítása
  • Munkaterületek előzetes bejárása
  • Szerződések kezelése, a szerződéstervezet előkészítésétől az aláírásig
  • Kapcsolattartás a cégcsoport központjával és a regionális testvércégekkel

Mire lesz szüksége a sikerhez

  • Felsőfokú építőpari végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Projekt központú szemléletmód, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Office 365 alkalmazásokban felhasználói szintű jártasság

Előny:

  • Mélyépítésben szerzett tapasztalat
  • AutoCad és MS Projekt ismeretek
  • CRM programismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthatsz mindezért cserébe

  • Multinacionális környezet, mégis családias a légkör
  • Fiatal csapat, a folyamatos kihívások mellett nyitott szellemű és segítőkész közeg
  • Évente több céges- és csoportszintű rendezvény, közösségi programok
  • Szakmai és belső továbbképzések
  • Cafeterián túlmutató béren kívüli juttatási csomag

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása