Ugrás a tartalomra

Vállalkozási Mérnök

Az Ön új cége

Speciális mélyépítéssel foglalkozó multinacionális partnerünk  budapesti csapatába keresünk Vállalkozási mérnök kollégát.

Napi feladatok:

  • Tervdokumentáció feldolgozása, kapcsolattartás tervezőkkel
  • Mennyiségi számítások készítése
  • Ütemterv, organizáció, költségterv előállítás
  • Pályázati anyagok, prezentációk összeállítása
  • Nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
  • Szerződéskötési folyamat támogatása
  • Munkaterületek előzetes szemrevételezése
  • Kapcsolatépítés új partnerekkel
  • Együttműködés társosztályokkal a sikeres pályázat érdekében
  • Folyamatos megrendelői kapcsolattartás, egyeztetéseken való részvétel
  • Szükség esetén kapcsolattartás a cégcsoport központjával és a regionális testvércégekkel

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú építőipari végzettséggel rendelkezik
  • Nem okoz problémát számára az MS Office használata
  • Aktív angol nyelvtudását magabiztosan használja

Előny:

  • Van már tapasztalata előkészítésben, kivitelezési, vagy vállalkozási területen,
  • MS Projekt és AutoCad ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthat mindezért cserébe?

  • Multinacionális környezet, mégis családias a légkör
  • Fiatal csapat, a folyamatos kihívások mellett nyitott szellemű és segítőkész közeg
  • Évente több céges- és csoportszintű rendezvény, közösségi programok
  • Szakmai és belső továbbképzések
  • Cafeterián túlmutató béren kívüli juttatási csomag

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása