Ugrás a tartalomra

Ügyfelünk egy jól prosperáló, budapesti épületgépészeti generálkivitelező cég, amely több évtizedes sikeres működést tudhat maga mögött a hazai piacon. Jelenleg új munkatársakat keresünk bővülő csapatukba, a következő pozícióba:

VÁLLALKOZÁSI / AJÁNLATADÓ MÉRNÖK és SZENIOR MÉRNÖK
(épületgépészeti kivitelezés)

Feladatok:

  • a beérkező tenderdokumentációkra történő ajánlatadás,
  • minőségi, technológiai, versenyképes és gazdaságos árak kialakítása a tenderdokumentáció alapján,
  • az ajánlatok határidőre történő megküldése a megrendelők felé,
  • részvétel a bejárásokon és megbeszéléseken,
  • az ajánlatok megfelelő nyilvántartásának biztosítása,
  • a vállalkozási szerződés véleményezése és előkészítése,
  • a kivitelezéshez szükséges tervdokumentációk megszerzése a megrendelőtől,
  • a szállítási szerződések előkészítése, a beérkező számlák felülvizsgálata és leigazolása,
  • szoros együttműködés a műszaki előkészítéssel.

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Ajánlat:

  • versenyképes jövedelemcsomag,
  • hosszú idő óta stabilan működő, sikeres cég,
  • nagy értékű, komplex műszaki tartalmú projektek,
  • professzionális csapat,
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • tapasztalt pályázók esetén lehetőség nyílhat csoportvezető pozíció betöltésére is.

Elvárások:

  • többéves releváns szakmai tapasztalat épületgépészeti vonalon (pl. vállalkozási, tervezési, előkészítési vagy projektirányítási területen),
  • épületgépész vagy gépészmérnök végzettség,
  • képesség a tervek műszaki felülbírálására,
  • üzleti érzék,
  • vezetői vagy koordinátori képességek előnyt jelentenek.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása