Ugrás a tartalomra

Előkészítő mérnök

Az Ön új cége:

Kiemelt projektekkel foglalkozó, széleskörű tapasztalatokkal rendelkező Partnerünk Előkészítő Mérnök kollégát keres budapesti csapatába. A cég profiljába tartoznak kereskedelmi, ipari, lakó- és irodaépületek megvalósítása.

A következő feladatokban számítanak a leendő Előkészítő Mérnökre:

  • Árajánlatok teljes körű ügyintézése;
  • Tendereztetésben, ártükör készítésében való részvétel;
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel;
  • A projektek adminisztratív támogatása.

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Építőipari végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Precíz, önálló munkavégzés;
  • AudoCAD, TERC ismerete előnyt jelent;
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Mire számíthat Partnerünktől?

  • Kiemelt bérezésre;
  • Folyamatos szakmai kihívásokra, fejlődési lehetőségre;
  • Hosszú távú karrierlehetőségre;
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezetre

Munkavégzés helye: Budapest

Bérezés: bruttó 600.000 - 700.000 Ft/hó

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson az "jelentkezem" gombra és küldje el nekünk frissített Önéletrajzát.