Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OTP Bank Budapesti Régió Közép- és Nagyvállalati Területe

team támogatói munkakörbe keresi új csapattagját.

Leendő feladataid:

  • Közép- és nagyvállalatok számlanyitásában, számlavezetéshez kapcsolódó egyedi megoldások kialakításában, egyedi számlaforgalmi megállapodások kezelésében való közreműködés, önálló munkavégzés;
  • Egyedi passzív és aktív termékkondíciók engedélyeztetése, karbantartása;
  • Hitel/garanciakeretek terhére önállóan történő hitelfolyósítások és törlesztések, garancia kibocsátások ügyintézése;
  • Ügyfél kommunikáció, egyeztetés ügyféllel, referensekkel, elemzőkkel, jogi, árazási és termékszakértői területtel, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Hitelekkel és biztosítékokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása:
  • Ügyfél/ügylet/biztosíték adatok, rögzítése és karbantartása dokumentumok feltöltése a rendszerekbe, előszűrés, minősítés elvégzése, adatellenőrzés, értékbecslés megrendelése, stb.
  • Szerződéskötési, folyósítási és utólag teljesítendő feltételek teljesülésének ellenőrzése
  • Hiteldossziék kezelése, karbantartása
  • Biztosítéki nyilvántartásokkal (Földhivatal, HBNY, biztosítók) kapcsolatos ügyintézés;
  • Monitoring tevékenység ellátása, szükséges adatok beszerzése, rögzítése, feldolgozása, szükséges egyeztetések lebonyolítása;
  • Riportokhoz, hatósági megkereséshez szükséges dokumentumok összegyűjtése és átadása

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Megtalálod a hangot az emberekkel
  • Megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Jó problémamegoldó-, együttműködési és alkalmazkodási képesség jellemez és fogékony vagy az újdonságok befogadására
  • Képes vagy mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre

Előnynek tartjuk, ha:

  • Rendelkezel  közép- és nagyvállalati banki területen szerzett tapasztalattal, és ismered az aktív és passzív banki termékeket
  • Van tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudásod
  • Van számlavezetési területen szerzett több éves tapasztalatod

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

  • Mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
  • Innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
  • Támogatunk szakmai kiteljesedésedben
  • Vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
  • Versenyképes bérezési rendszerünk van, ezen felül  468.480,-Ft cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk.

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 135-139.

Vállalati team támogató

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 18.12.2021

Állás megosztása