Ugrás a tartalomra

Üzleti elemző gyakornok

A Lexmark innovatív képalkotó megoldásokat és technológiákat fejleszt, amelyek a világ minden táján segítenek az ügyfeleknek. A budapesti iroda jelenleg 10 különböző nyelven támogatja 30 ország Lexmark vállalatainak tevékenységét.

Feladatok:

  • elemzések és jelentések előkészítése
  • adatok és kimutatások kezelése különböző rendszerekben (SAP, Business Objects, Siebel)

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyékony angol nyelvtudás
  • haladó Excel ismeretek
  • nyitott személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő

  • hétköznaponként, irodaidőben rugalmas beosztásban
  • heti 20-30 óra vállalásával

Amit kínálunk

  • bruttó 1335 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • szakmai gyakorlat teljesíthető

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Esetleges kérdésedet a lenti e-mail címen bátran felteheted.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása