Ugrás a tartalomra

Üzletfejlesztő bérbeadási munkatárs

Az Ön új cége

Üzletfejlesztőt / Bérbeadási munkatársat keresünk közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető partnerünkhöz, akik több külföldi projekt lebonyolításában is részt vettek már.

Az Ön új pozíciója

  • Tenderen induló, új vagy bővülő, lejáró bérleti szerződéssel rendelkező potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás
  • Brókerekkel való egyeztetés
  • Szerződéses-és folyamat menedzsment
  • Ajánlatadás a bérlő vagy vevő részére;
  • A tárgyalási folyamat lebonyolítása a potenciális bérlőkkel és vevőkkel a szerződés aláírásáig, mint elsődleges kontakt;
  • Aktív közreműködés és projektmenedzsment a társosztályok bevonásával
  • Ingatlan ismertető kiküldése a potenciális ügyfeleknek;
  • Helyszíni bejárás megszervezése és lebonyolítása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év tapasztalat (előny, ha ipari ingatlanok bérbeadásában)
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Összetartó, lendületes csapat

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása