Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy textilipari magyar középvállalkozás (kb. 50 fő), akik tevékenységének fő fókuszában a ruhaneműk válogatás, újrahasznosítása és kis- és nagykereskedelme áll. A vállalat nagy hangsúlyt helyez a fenntarthatóságra és minőség megoldásokra, valamint a folyamatok LEAN szemléletű alakítására. Számukra keresünk Üzemvezető kollégát.

Az új Üzemvezető kolléga fő fókuszában a tevéknység optimalizálása és a folyamatos növekedéssel járó feladatok megoldása lesz műszaki és munkaszervezési újítások megalkotásával és bevezetésével.

Feladatok részletesen:

  • fizikai állomány irányítása, kapacitások tervezése, a termelés szempontjából lehető legoptimálisabb módon a gyártás szervezése
  • heti beosztás elkészítése
  • raktári és üzemi rend fenntartása
  • termeléshez szükséges nyersáru (félkész áru) mennyiségének minimális szinten tartása
  • meghatározott mértékű létszámbővülés elérése
  • munkavállalók motiválása, értékelése
  • munkaállomások terveinek és termelésének nyomon követése a workflow rendszer segítségével
  • havi riportok készítése a workflow rendszerből. pl.: munkavállalók normáinak teljesítése, napi
  • árutermelési statisztika vezetése, minőség-ellenőrzés statisztika, havi árutermelési statisztika, és egyéb az
  • ügyvezetők által kért termeléshez és / vagy munkavállalókhoz kapcsolódó kimutatás készítése
  • gyártásközi anyagmozgatások szervezése
  • import és export árukiadáshoz a termelés és raktározás szervezése, határidők betartása
  • munka és tűzvédelmi előírások betartatása
  • tárgyi eszközökhöz kapcsolódó karbantartások szervezése és felügyelete
  • gyártási folyamatok fejlesztése, hatékonyság növelése
  • a minőségi előírások teljesítése, minőség fejlesztése
  • munkaerőigény megfogalmazása, új munkavállalók felvételiztetése, majd integrálása a csapatba
  • fizikai munkavállalók körében a munkaköri leírások összeállítása, nyomon követése, szükség esetén
  • aktualizálása
  • termeléshez szükséges fogyóeszközök biztosítása

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettséggel
  • legalább 5 év vezetői tapasztalattal
  • erős MS Excel ismeretekkel
  • középszintű angol nyelvtudással
  • jó stressz-tűrő, problémamegoldó képességekkel
  • kiváló szervező és kommunikációs készségekkel
  • jó műszaki érzékkel

Amit nyújtunk / Benefits

Amit a partner kínál:

  • vezetői juttatási csomag (alapfizetés, céges ató, mobiltelefon, bónusz)
  • fejlődési lehetőség
  • lehetőség kreatív műszaki megoldások megvalósítására
  • családias légkör, gyors céges döntési mechanizmus
  • munka-magánélet egyensúly

Randstad Hungária Kft. logó

Üzemvezető

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 29.09.2021

Állás megosztása