Ugrás a tartalomra

Üzemrész vezető (Szabászat részleg)

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú, nagykállói székhelyű, síbakancsokat gyártó vállalat munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamatok koordinálása és megszervezése
  • Folyamatos és hatékony üzemmenet biztosítása
  • 35 fő munkatárs irányítása, feladatok kiosztása, ellenőrzése
  • A munkatársak képességeinek fejlesztése
  • A termelési tervek nyomon követése
  • Anyagfelhasználás rendszerben történő rögzítése, monitorozása
  • Folyamatos egyeztetés a támogató részlegekkel
  • Vállalati filozófiák betartása és betartatása (5S, Kanban, Lean szemlélet, CIP mentalitás)
  • Éves és évközi raktárkészlet ellenőrzések végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód, problémamegoldó készség
  • Műszaki szakirányú végzettség,
  • Munkavállalók vezetésében szerzett tapasztalat (min. középvezetői)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Textiliparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol kommunikációs szint

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Ingyenes buszjárat és meleg étkezés
  • Stabil hátérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég

A munkavégzés helye: Nagykálló

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva, vagy érdeklődjön a 0642/887-363-as telefonszámon.

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 15.09.2021

Állás megosztása