Ugrás a tartalomra

Ukrán Projektasszisztens - Székesfehérvár

Légy Te is csapatunk tagja!

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Ukrán projektasszisztens

keres

Feladatok:

  • Tolmácsolási és fordítási feladatok
  • Az ukrán munkavállalóink támogatása felmerülő problémáik megoldásában
  • Külföldi munkavállalók munkavállalásával kapcsolatos adminisztráció
  • Részvétel a munkaerő-toborzásban és a kiválasztásban a partnerek igényeinek megfelelően (interjúk, tesztek lebonyolítása)
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás a munkavállalókkal és a hivatalokkal (Bevándorlási, OEP, NAV)

Elvárások:

  • Folyékony ukrán és magyar nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és járművezetési gyakorlat
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)

Előny:

  • Hasonló területen (toborzás, szállásoltatás, hivatali ügyintézés) szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatások
  • Professzionális szakmai háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai kihívások
  • Megbízható ügyfélkör

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári csapatába toboroz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a `Jelentkezés` gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 6250 -as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 01.02.2022

Állás megosztása