Ugrás a tartalomra

Ukrán-magyar termelési koordinátor - Sárvár

Feladatok:

  • Termelési tréningek és oktatások során tolmácsolási feladatok elvégzése
  • Műszakvezetők és munkavállalók közötti kommunikáció segítése
  • Segítségnyújtás az új munkavállalók számára
  • Új munkavállalók beilleszkedésének támogatása
  • Munkautasítások, munkatevékenységek betanítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Magyar-ukrán tárgyalóképes nyelvismeret szóban és írásban
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Műszakrend:

3 vagy 4 műszak

A munkáltató ajánlata:

  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok
  • Szállás lehetőség
  • Folyamatos felvételi lehetőség
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Sárvár
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása