Ugrás a tartalomra

Új Autó Értékesítő

Cégünk, az INICIÁL Autóház Kft., 100%-ban magyar tulajdonban lévő, 2003-ban alakult piacvezető multimárkás márkakereskedés. Teljes körű szolgáltatást nyújtunk az autós ágazat valamennyi területén, legyen szó akár új- és használt autó értékesítésről, kishaszongépjármű eladásról, autószervizről vagy alkatrész kereskedelemről. Tevékenységünket Nyugat-Magyarország területét lefedően négy telephelyen Győrben, Mosonmagyaróváron, Sopronban és Szombathelyen végezzük. Jelenleg több mint 130 főt foglalkoztató dinamikusan fejlődő cégcsoportként, céljaink eléréséhez legnagyobb értékünk, a szakértő munkatársaink által biztosított háttér.

Főbb feladatok:

  • Jövőbeni bővítések miatt várható növekvő ügyfélforgalom magas színvonalú kiszolgálása a kapcsolatfelvételtől az új autó átadásáig
  • Ügyféligények felmérése, tanácsadás, ajánlatok összeállítása
  • A jelen és jövő mobilitását is jelentő hybrid és elektromos gépjárművek megismerése, értékesítése
  • CRM rendszerben a megrendelések, szerződések és egyéb, a pozícióval kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Piaci trendek, versenytársak folyamatos monitorozása

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • Gyakorlott MS Office számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú beállítottság, magabiztos fellépés, igényes megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetésben rutin

Amit kínálunk:

  • elérhető bértömeg bruttó 600 000 Ft
  • cafetéria juttatás
  • kiszámítható munkarend,
  • tervezhető szabadidő,
  • innovatív rendszerek használata
  • kiváló munkakörülmény biztosítása

Munkavégzés helye: Szombathely vagy Mosonmagyaróvár

Munkakezdés: megegyezés szerint

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzát elektronikusan várjuk.

Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Győr-Moson-Sopron
Szombathely
Vas
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 14.01.2021