Ugrás a tartalomra

Ügyféltoborzó – értékesítő (2832)

Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezik?

Szívesen telefonál, s gyorsan létesít üzleti kapcsolatot?

Talpraesett, szívesen dolgozik csapatban?

Motivált, de eddig nem találta még meg a helyét? Vagy esetleg pályakezdő?

Keressük Partnerünk kollégáját telefonos ügyféltoborzó - értékesítő pozícióra!

Munkavégzés helye fix!

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása, felkeresése
  • Ügyféligények felmérése
  • Teljes üzletkötési folyamat lebonyolítása telefonon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Számítástechnikai ismeretek, különösen Word, Excel, Internet (ettől nem tudnak eltekinteni)
  • Nyitottság, rugalmasság, kreativitás

Előnyök:

  • Telemarketinges munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Fix alapbér
  • Jutalékos motiváció
  • Cafeteria rendszer
  • Stabil háttér, tőkeerős cég a munkáltató

Székesfehérvár
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása