Ugrás a tartalomra

Ügyfélszolgálatos diákmunka - XI. kerület

Ha szeretnél egy dinamikusan növekvő, a hazai elektormobilitási piac aktív szereplőjénél dolgozni, szeretsz emberekkel foglalkozni/kommunikálni, várjuk a jelentkezésedet.

FELADATOK

  • Az ügyfélszolgálati vezető irányítása alatt folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Az ügyfelek adatainak kezelése és karbantartása
  • Adminisztratív és technikai segítségnyújtás
  • Járműbérlések nyomon követése
  • Az irodai napi munkájának támogatása
  • Adott esetben kapcsolattartás és kommunikáció a külföldi irodákkal
Elvárások:
  • 18 év felett!
  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Heti minimum 2-3 nap vállalása 4-6-8-9 órás beosztásban
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Analitikus készség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Technikai, műszaki dolgok iránti fogékonyság
  • MS Office programok felhasználó szintú ismerete
  • Facebook, Google ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
Amit nyújtunk:
  • KEZDÉS: Március 1-től
  • MUNKAIDŐ: H-P 08:00-16:00 vagy 08:00-17:00 között
  • BRUTTÓ BÉR: 1495 Ft/óra

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka
Kevesebb mint 1 év
Középiskola

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása