Ugrás a tartalomra

Ügyfélszolgálati tanácsadó munkatárs

(Customer Support Associate)

Egy belevaló csapatot vagy új kihívást keresel Pécsett?

Szeretnél egy nemzetközi hátterű, dinamikusan növekvő vállalatnál dolgozni?
Kellemes légkörben, modern munkahelyi környezetben kamatoztatni német nyelvtudásodat?
Vesd be magad egy nagyszerű multinacionális környezetben, és légy te is a CONCENTRIX része!

Cégünk  2005 szeptembere óta kínál biztos munkalehetőséget Pécsett (teljes- és akár részmunkaidőben) mindazok számára, akik szívesen dolgoznának egy olyan helyen, ahol élénk a vállalati kultúra, fontos a társadalmi felelősségvállalás és melyet számos családbarát kezdeményezés jellemez. A barátságos légkör és rugalmas időbeosztás, illetve előrelépési és folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek tesznek minket vonzó munkaadóvá minden korosztály, így akár egyetemisták, pályakezdők vagy kisgyermekes anyukák számára is.

    Munkatársaink egy neves barkácsáruház NÉMET ügyfeleinek nyújtanak segítséget telefonon és e-mailen keresztül. Otthonosan mozogsz a barkácsolás világában vagy érdeklődsz e terület iránt? Akkor a következő álláslehetőség pont neked szól!

      Munkatársaink feladata:

  • ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfeleink barátságos és professzionális támogatása
  • különböző kérdések megválaszolása e-mailben és telefonon, adatfeldolgozás
  • tanácsadás, tájékoztatás és egyéb adminisztratív feladatok, kreatív megoldások

Elvárások:

  • kiváló német nyelvtudás
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • jó kommunikációs- és problémamegoldókészség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órában is)
  • multinacionális környezet, fiatalos és dinamikus csapatok
  • előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningek
  • igény esetén gyermekfelügyelet iskolai szünetek idején
  • wellness- és sporttámogatás, utazási hozzájárulás

Felkeltettük érdeklődésedet?

Várjuk jelentkezésed e-mailben  vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

(Customer Service Advisor)

Pécs

Suchst Du nach einem internationalen Unternehmen mit Herz oder nach einer neuen Herausforderung in Pécs? Setze Deine Deutschkenntnisse in einem tollen Team im angenehmen und modernen Arbeitsumfeld ein! Unser Unternehmen bietet Telefonsupport für deutsche Kunden eines namhaften Baumarkts an. Wenn Du dich für diesen Bereich interessierst, ist dieser Job genau für Dich gedacht! Be part of Concentrix!

Concentrix ist einer der größten globalen Kundenmanagement-Dienstleister mit 225.000 Mitarbeitern weltweit in 70 Ländern an über 275 Standorten. In Ungarn sind wir seit 2005 präsent. Am Standort Pécs arbeiten wir mit 200 Mitarbeitern und wollen dynamisch weiter wachsen. Wir sind stolz auf unsere Unternehmenskultur, wo Spaß, soziales Engagement und familienfreundliche Initiativen auch zum Arbeitsalltag gehören.

So viele Kolleginnen und Kollegen können sich nicht täuschen! J

Wir sind ein buntes Team aus Berufsanfängern, Quereinsteigern und Experten – uns verbindet die Begeisterung für erstklassigen Kundenservice. In der Kundenbetreuung übernehmen wir täglich die Kommunikation für die Kunden unserer Auftraggeber aus den unterschiedlichsten Branchen.

Diesen Aufgaben stellst Du Dich gerne:

  • freundliche und professionelle Unterstützung der Kunden eines namhaften Fachmarkts für Garten, Bau & Heimwerk
  • Bearbeitung allerlei Anfragen, Bestellungen, Lieferungen per E-Mail und Telefon
  • Datenbankpflege, sonstige administrative Aufgaben
  • kreative, kundenorientierte Lösungsbringung

Dein Profil:

  • sehr gute Deutschkenntnisse (in Wort und Schrift)
  • gute Konzentrations- und Kommunikationsfähigkeit
  • starke Kunden- und Lösungsorientierung
  • grundlegende PC-Kenntnisse

Unser Angebot:

  • flexible Arbeitszeiten, Voll- oder Teilzeitbeschäftigung (ab 20 Stunden pro Woche)
  • ein Job im multinationalen Umfeld und ein nettes, dynamisches Team
  • Fester Stundenlohn – zusammengesetzt mit einer leistungsorientierten Prämie
  • Weiterentwicklungsmöglichkeiten und gute Aufstiegsmöglichkeiten
  • Fahrkostenunterstützung, sowie Kinderferienbetreuung (bei Bedarf)
  • vergünstigte Wellness- und Fitnessangebote.. und noch vieles mehr!

… und: Die besten Kolleginnen und Kollegen der Welt ;)

Haben wir Dein Interesse geweckt? Bewirb Dich schnell und einfach mit deinen Bewerbungsunterlagen über die Mail-Adresse. Wir rufen Dich an!

Pécs
Baranya
Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 08.04.2021

Állás megosztása