Ugrás a tartalomra

Similar jobs like this one

Ügyfélszolgálati munkatárs - Győr

                                             Legyél Te is csapatunk tagja!

                  A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

                                             Ügyfélszolgálati munkatársat

                                                     keres győri csapatába.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális munkalehetőségekről
  • A beléptetés folyamatának koordinálása
  • Személyügyi anyagok adminisztrációja
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empátia
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • Érdeklődés a HR szakma iránt

Előny:

  • Humánerőforrás-szolgáltatónál vagy termelő cégnél HR területen szerzett tapasztalat
  • Munkajogi alapismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Irodai munkarend: hétfőtől péntekig, 8-16:00-ig tartó munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőségek
  • Képzések

 A munkavégzés helye:

 Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem!" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a 06 20 911 57 56-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Győr
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 16.02.2021

Állás megosztása