Ugrás a tartalomra

Ügyfélszolgálati munkatárs FRANCIA nyelven

Ügyfélszolgálati munkatárs

CGP EUROPE BEMUTAKOZÁS:

A Chestnut Global Partners Europe 2011 óta nyújt magas színvonalú HR szolgáltatásokat Magyarországon. Anyavállalatunk, a Chestnut Global Partners Employee Assistance Programját (EAP) és a hozzá szorosan kötődő szolgáltatásokat 1984 óta nyújtja Partnerei számára. A CGP EUROPE jelenleg magyarországi központtal, 12 európai országban nyújt szolgáltatást. A svájci Zugban létesült, valamint budapesti call centerünk napi 24 órában fogadja a különböző országokból bejövő hívásokat. A hét év alatt felépített tanácsadó rendszerünk Svájc, Németország, Ausztria, Franciaország, Olaszország, Magyarország, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Románia és Bulgária legnagyobb városaiban teszi lehetővé, hogy a munkavállalók személyes segítségnyújtásban részesüljenek.

Tanácsadói hálózatunkat a legmagasabb minőségi elvárásoknak megfelelve alakítottuk ki, mely által garantálni tudjuk a segítségnyújtás maximális hatékonyságát.

Helpdesk munkatárs - Ügyfélszolgáltati munkatárs FRANCIA nyelven

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Bejövő hívások, üzenetek és e-mailek kezelése
  • Információnyújtás a szolgáltatásról
  • Adminisztratív feladatok
  • Heti óraszám megegyezés szerint, elérhetőség hétköznap és hétvégén megbeszélés szerint

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Nem igényel tapasztalatot

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Országosan bárhonnan végezhető

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • Mobiltelefon, szakmai tréningek

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

FRANCIA nyelv ismerete

  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent.
  • Jó kommunikációs készségek
  • Nyitottság és rugalmasság
  • MS office ismeretek: Word, Excel
  • Precizitás, odafigyelés a részletekre

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Otthonról végezhető munka
  • Főiskolai/egyetemi tanulmányok mellett, illetve otthon lévő édesanyák és nyugdíjasok számára kiváló lehetőség

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása