Ugrás a tartalomra

Ügyfélszolgálati host/hostess

A Vodafone Magyarország Zrt. a hazai piacon 1999 óta van jelen. A lakossági és üzleti felhasználók számára egyaránt kínálnak mobilkommunikációs, mobilinternetes és széles sávú adatszolgáltatást.  Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása, kezelése
  • Termékek ismertetése
  • Számlabefizetés segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó műszaki érzék
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől szombatig 8.30-17.30 között, 4-8 órás beosztásokban
  • Heti minimum 20 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Alapbéren felül 50% túlóra pótlék + 100% hétvégi pótlék
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Mobilkommunikáció iránti érdeklődés
  • Ügyfélszolgálati vagy adminisztratív jellegű tapasztalat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Békéscsaba
Részmunkaidő

Létrehozás dátuma: 21.09.2020