Ugrás a tartalomra

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Magyarország vezető energetika vállalatcsoportja részére Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba keresünk munkavállalót.

Feladatok / Tasks

  • A te feladatod lesz, hogy az írásban vagy telefonon érkezett ügyfelek igényeit kezeld
  • Az ügyfelet proaktívan megkeresd írásban vagy telefonon
  • Ezekkel a kérdésekkel fordulnak hozzánk az ügyfelek: tartozással kapcsolatban, felszólítóval, reklamációval, panasszal
  • Fontos, hogy a felmerülő ügyfélkérdésekben a legjobb megoldást találd meg, ehhez sokszor kezdeményezned, egyeztetned vagy akár önállóan döntened kell
  • Törvények, szabályozások átfogó, naprakész ismerete, a változások követése része a napi munkánknak

Amit nyújtunk / Offer

  • Havibér
  • Magas cafetéria
  • Egyéb juttatások

Elvárások:
  • Releváns irodai munkatapasztalat
  • Word, Excel gyakorlott, biztos használat
  • Ügyfélcentrikus, meggyőző kommunikáció
  • Határozottság, dinamikus fellépés
  • Teljesítmény- és sikerorientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Együttműködési hajlandóság
  • Monotonitástűrés
  • Tanulási hajlandóság
Amit nyújtunk:
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Sap rendszer ismerete
  • Nehéz ügyfélkezelésben tapasztalat

Debrecen
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása