Ugrás a tartalomra

Ügyfélkapcsolati Manager

(Csongrád-Csanád megye)

Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának a megbízott partnere Csongrád-Csanád megyei értékesítési irodáiba keres

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MANAGERT

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Meglévő szerződések kezelése, aktualizálása
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Hivatásindító támogatás
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Karrier lehetőség
  • Saját tanácsadói weboldal (online értékesítés)

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amennyiben magadra ismertél, lépj kapcsolatba velünk és küldd el részünkre a fényképes szakmai önéletrajzodat!

Szeged
Hódmezővásárhely
Szentes, 6600 Magyarország
Makó
Mórahalom, 6782 Magyarország
Csongrád
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Középiskola

Létrehozás dátuma: 05.12.2020