Ugrás a tartalomra

Tréning asszisztens

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, gödi egységéhez keresünk Tréning asszisztens munkatársat ukrán nyelvtudással.

Feladatok:

  • különböző tréninganyagok fordítása (magyarról ukránra, angolról ukránra),
  • képzések szervezésében való részvétel,
  • az oktatások adminisztrációjának kezelés, rögzítése,
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás,
  • szoros együttműködés a HR csapattal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • felsőfokú ukrán és középfokú angol nyelvtudás,
  • pontos és precíz munkavégzés,
  • problémamegoldó készség,
  • rugalmas gondolkodás.

Előny:

  • irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • karrierlehetőségek,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Göd.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát.

Budapest
Göd
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges

Létrehozás dátuma: 06.03.2020