Ugrás a tartalomra

Transzferárazási tanácsadó / Adótanácsadó

Partnerünk több mint 10 éve működik a hazai piacon, szektorában piacvezetővé nőtte ki magát. Elsősorban nagyvállalatoknak nyújt adótanácsadást, azon belül is főként transzferárazásra specializálódva. Jelenleg már több mint 300 cégcsoport van ügyfeleik között. Csapatuk bővülése miatt

kollégát keresünk!

Feladatok:

  • Transzferár dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás, tanácsadás
  • Transzferárazás témában oktatások tartása
  • Szakmai publikációk előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / jogi végzettség
  • Legalább 3 év releváns, tanácsadói tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amire számíthat:

  • Szakmai kihívások
  • Változatos ügyfélkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai képzések
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 08.08.2020