Ugrás a tartalomra

Tolmács (tréner) - Zalaegerszeg

Feladatok:

  • Segíted a kommunikációt a termelési vezetők, társterületek és a dolgozók között.
  • Segíted a dolgozókat egyéb munkával kapcsolatos ügyintézésekben.
  • Tolmácsolás ukrán nyelvről magyarra, illetve fordítva.
  • Munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzése.
  • Az adott munkafolyamatokra jellemző speciális munkavédelmi oktatás megtartása.
  • Oktatási lapok, tréning-mátrixok, egyéb tréning információk rögzítése, kezelése.
  • Az ukrán dolgozók éves auditra való felkészítése.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség.
  • Tárgyalóképes magyar és ukrán nyelvismeret szóban és írásban egyaránt.
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook).
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Tolmácsolásban és fordításban szerzett tapasztalat.
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

A munkáltató ajánlata:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari termékgyártó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 15.08.2022

Állás megosztása