Ugrás a tartalomra

Toborzás kiválasztási vezető / Recruitment team leader

A CATL akkumulátor technológiában vezető vállalat elindítja Magyarország innovatív beruházását Debrecenben ahová keresünk tapasztalt kollégát a

Toborzás kiválasztási vezető / Recruitment Team Leader

 pozícióra.

Feladatok:

·      A pozíció betöltésével egy jelentős magyarországi gyár HR projektmenedzsmentjéért felel

·      HR és toborzási stratégiát, költségvetést készít, toborzási folyamatot alakít ki, amelyet figyelemmel kísér, ellenőriz, fejleszt

·      Felel a toborzási célok megvalósításáért, fizikai és szellemi munkakörök esetében egyaránt

·      Vezeti, mentorálja, fejleszti a hozzá tartozó munkatársak munkáját

·      Szükség esetén részt vesz a toborzási, kiválasztási folyamatban, interjúztat, értékel

·      Társosztályokkal, magyar és külföldi vezetéssel aktívan kapcsolatot tart, rendszeres jelentéseket ír

·      Kapcsolatot tart a külső szolgáltatókkal, költségvetést hatékonyan kezeli

·      A vállalati kommunikációban részt vesz

·      Az Employer brand-et hitelesen képviseli, fejlesztésére, eszközeire javaslatot tesz

Elvárások:

·      Felsőfokú végzettség Bsc/Msc szint

·      Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat toborzás-kiválasztás terén,

·      Minimum 3 év HR csoport vezetési tapasztalat

·      Nagy létszámú gyári, ipari szervezetek toborzási igényeinek kielégítésében szerzett tapasztalatot

·      Ismeri a Hajdú-Bihar Megyei munkaerőpiacot, szolgáltatókat, helyi sajátosságokat

·      Ügynökségi és/vagy vállalati oldalon szerzett ismereteket

·      Angol nyelv kiváló ismerete szóban és írásban

Jó, ha van:

·      Felsőfokú végzettségében HR a szakirány

·      Toborzási szoftver ismerete, CRM, vállalatirányítási szoftver ismerete

·      HR rendszerek felépítésében szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

·      Kiemelkedő bérezés

·      Innovatív munkakörnyezet

·      Részvétel egy modern innovatív beruházásban

·      Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

Jelentkezéseket kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával valamint bérigény megjelenítésével a jelentkezés gombra kattintva.

Debrecen
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása