Ugrás a tartalomra

Toborzás-kiválasztási specialista

A Contemporary Amperex Technology LTD (CATL) az új energiaforrások innovatív technológiáinak globális vezetője, amely világszerte elsőrangú megoldásokat és szolgáltatásokat nyújt az új energiaforrások alkalmazásai számára.

"Innovációval lehetővé tenni az ügyfelek eredményeit" - ez a CATL vállalati küldetése.

Megbízónk nevében keressük új kollégát

Toborzás kiválasztási specialista

pozícióba.

FELADATOK:

·       Toborzás kiválasztás teljes folyamatának végzése;

·       Együttműködés ügynökségekkel és külső beszerző szervezetekkel;

·       Szakemberek felkutatása online és offline csatornákon keresztül (állásbörzék, közösségi média, ajánlások, stb.);

·       Előszűrések lebonyolítása, interjúk szervezése, részvétel az interjúkon, jelölt értékelés;

·       Trendek és mérőszámok elemzése a toborzási csatornák hatékonyságának javítása érdekében, új hirdetési fórumok stratégiák ajánlása;

·       Szoros együttműködés a nemzetközi kollégákkal;

AMIT ELVÁRUNK:

·       Legalább 3 éves tapasztalat a fizikai és szellemi munkavállalók toborzásában ipari környezetben és vagy ügynökségnél, HR szolgáltatónál;

·       Tapasztalt toborzási csatornák működtetésében;

·       Tapasztalat az inaktív jelöltek megszólításában;

·       Jó problémamegoldó és jó szervezőkészség;

·       Folyékony angol nyelvtudás.

AMIT AJÁNLUNK:

·                Versenyképes javadalmazás a tapasztalattól és a készségektől függően;

·                Részvétel egy élvonalbeli technológiát képviselő nagyberuházás gyár toborzási munkájában;

·                Rendszeres értékelések és fizetés felülvizsgálatok;

Várjuk jelentkezéseket magyar és angol nyelvű önéletrajzzal valamint fizetési elvárás megjelölésével.