Ugrás a tartalomra

Titkársági munkatárs

Olasz tulajdonú ipari termelő cég keres Munkatársat Titkársági területre.

Feladatok:

  • A titkárság képviselete, érkező partnerek, ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • A titkárság munkafeltételeinek és működtetésének biztosítása, operatív információrendszer kialakítása
  • A titkárság működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása
  • A beérkező posta kibontása, iktatása, kézbesítése
  • Kimenő ügyiratok iktatása, postázási feladatok
  • Beérkező számlák tartalmi, formai ellenőrzése, előkészítése könyvelésre
  • Szállítási dokumentáció kezelése, nyilvántartása, ellenőrzése, áruátvétel
  • Az ügyvezető igazgató határidős feladatainak nyilvántartása, ügyfélforgalmának lebonyolítása
  • Ügyiratok, szerződések kezelése, iktatása, kézbesítése és irattározása
  • Iratok sokszorosítása
  • Szabályzatok, utasítások, szerződések nyilvántartása
  • Irodaszer rendelés, gondoskodás a munkavégzéshez szükséges készletszint fenntartásáról
  • Időszakos munkaalkalmassági orvosi vizsgálatok szervezése, nyilvántartása
  • Rendezvények, megbeszélések, utazások előkészítése

Elvárás:

  • angolul tárgyalóképes szóban és írásban
  • kommunikatív személyiség

Előnyt jelent:

  • az SAP ismerete
  • pénzügyi, számviteli végzettség
  • gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • modern munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • fejlődési lehetőség

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
Középiskola

Létrehozás dátuma: 20.01.2021