Ugrás a tartalomra

Tesztmérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Tesztberendezések, kamerarendszerek, traceability rendszerek, Ipar 4.0 eszközök műszaki felügyelete
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében, a gépek rendelkezésre állásának javítása
  • Izgalmas projekteben való részvétel, közös munka a termékfejlesztési csapatunkkal

Elvárások:

  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus vagy automatizálási mérnök végzettség
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns szakmai tapasztalat

Előny:

  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkáltató ajánlata:

  • Testközelből megismerheted a legújabb autóipari technológiákat
  • Pörgős munkanapok, változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkakörnyezet
  • Saját étterem
  • Céges laptop
  • Könnyű megközelíthetőség (kerékpárút, ingyenes parkolás)

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejl
ődő, multinacionális háttérrel rendelkezőautóipari beszállító Partnerünk részére toborzunk és közvetítünk munkavállalókat.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 05.12.2022

Állás megosztása