Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Tesztmérnök

  • Funkcionális tesztelési folyamatok kialakítása, fejlesztése
  • Funkcionális tesztberendezések és - szoftverek termelés támogatása
  • Futó termékek gyártásának támogatása, illetve az új termékek bevezetése
  • Tesztdokumentációk elkészítése és oktatása
  • Az eredmények hatáselemzése, fejlesztése, kieső idők csökkentése, strukturált problémamegoldás
  • Karbantartók és operátorok oktatása
  • Külföldi beszállítókkal és vevőkkel történő szakmai célú kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés aktív támogatása

Elvárások / Requirements

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 év elektronikai/autóipari gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év tesztmérnök munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Kamerás rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • PLC-programozás

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú lehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos munkakörnyezet

Tesztmérnök

Szombathely
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 20.07.2022

Állás megosztása