Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • Verifikációs és validációs tevékenységek önálló tervezése, végrehajtása belföldön és külföldön egyaránt
  • Használati/szakmai utasítások készítése járművek és fegyverrendszerekhez
  • Verifikációs eredmények részletes dokumentálása
  • Prototípusok összeszerelésének technikai támogatása a tesztelésre való felkészültség biztosítása érdekében
  • Külső partnerek és belső részlegek műszaki támogatása az üzembe helyezési, tesztelési és verifikációs fázisban
  • Célcsoport-specifikus műszaki megoldások kidolgozása
  • Sorozatgyártás támogatása problémák esetén

Elvárások / Requirements

  • Villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy hasonló felsőfokú műszaki végzettség
  • Lehetőleg több éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Releváns ipari ismeretek (nehézgép-, autó-, fém-, katonai vagy hadiipar)
  • Mérési módszerek és eljárások felhasználói szintű ismerete
  • Nagyon jó magyar és német/angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú utazási hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Randstad Hungária Kft. logó

Tesztmérnök

Zalaegerszeg
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása