Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Tésztagyári csomagoló - 3 műszak

  • Termékek csomagolása, címkézése, raklapra pakolása
  • Fóliázógéppel történő fóliázás
  • Kézi anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig)
  • Jó fizikum
  • Gyártó környezeti tapasztalat
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Amit nyújtunk / Benefits

  • Béremelés
  • Bónusz és cafetéria juttatás már a próbaidő alatt
  • 40 ezer Ft-os jelenléti bónusz (negyedévente)
  • Emelt műszakpótlék
  • Munkaközi szünetet nem kell ledolgozni
  • Kedvezményes termékvásárlás, munkaközi szünetben ingyenes Smack termék fogyasztás
  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • Bejárás támogatása vagy ingyenes céges járat az alábbi településekről: Nagykőrös, Csengőd, Izsák, Ágasegyháza, Lakitelek, Nyárlőrinc, Tiszakécske, Tiszaalpár, Akasztó

Telefonáljon még ma a 30/981-3301 számra és jöjjön el a következő tájékoztató/felvételi napra!

Kecskemét
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.10.2021

Állás megosztása