Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy ipari automatizációval foglalkozó nemzetközi vállalcsoport, mely napjainkban már majdnem 14 000 munkavállalóval rendelkezik. Az intelligens automatizálási megoldások világszintű vezetőjeként, ügyfeleinek a robotcelláktól kezdve, egészen a teljesen automata berendezésekig mindent egy kézből kínál, olyan piacokon, mint az autógyártás, elektronikai ipar, fém- és műanyaggyártás, fogyasztási termékek, e-kereskedelem/kiskereskedelem és egészségügy.

Füzesgyarmati telephelyükre folyamatos fejlődésre nyitott, precíz és határozott vezető kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Teszt csoportvezető

Feladatok részletesen:

  • Felelős a vállalat által legyártott termékek teljes tesztelésének (kötés, Push Back modul, PE, funkció, klímakamra) folyamatáért
  • Technikusokból és szerelő kollégákból álló, több műszakban dolgozó 10 fős csapat vezetése, 2 telephelyen
  • Tesztrendszerek üzemképes állapotának biztosítása
  • A gyártási igényeknek megfelelően a szükséges teszteszközök (SW és HW) biztosítása saját csapat által vagy alvállalkozók bevonásával
  • Reklamációk feldolgozása, gyökérokelemzés, javító intézkedések implementálása
  • Folyamatos törekvés az üzembiztonság és a tesztmélység növelésére
  • Ticket rendszer üzemeltetése, a gyártás által jelzett problémák kezelése
  • Részvétel fejlesztési projektekben
  • Szoros együttműködés a tesztrendszer-fejlesztő csapattal, kapcsolattartás az anyavállalattal, valamint a kínai telephely támogatása
  • Részvétel az éves büdzsétervezésben

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos -, mechatronikai mérnöki, mérnök informatikus diploma)
  • 3-4 év hasonló gyártó területen szerzett tapasztalat, valamint 1-2 év vezetői, csoportvezetői tapasztalat
  • Erős középfokú angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
  • Projekt- és rendszerszemlélet, minőségközpontú gondolkodás
  • Magabiztos, határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

Amit Partnerünk kínál:

  • Piacképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. havi bér
  • Prémium
  • Rugalmas munkaidő Home Office lehetőséggel
  • Szakmai kihívások, továbbképzések, tréningek
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kollégát egy összetartó csapat, családias légkör várja, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy termelő cég folyamataiba.

Randstad Hungária Kft. logó

Füzesgyarmat, 5525 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 30.07.2021

Állás megosztása