Ugrás a tartalomra

TERÜLETI VEZETŐ-VÍZSZIGETELÉS SZAKIRÁNYBAN

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:

  • a kereskedők, kivitelezők, beruházók szakmai támogatása
  • építészkonzultációk ellátása
  • projektek követése, árajánlatok elkészítése
  • műszaki dokumentációk összeállítása
  • oktató-és műszaki információs anyagok összeállítása
  • dokumentálási feladatok elvégzése
  • szakmai előadások tartása
  • internetes felületek kezelése

Amit Megbízónk elvár:

  • műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség (építészmérnök, építőmérnök)
  • hasonló munkakörben (vízszigetelésben, magasépítésben) szerzett 3 év tapasztalat
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • számítástechnikai ismeretek

Személyiségbeli elvárások:

  • csapatjátékos hozzáállás
  • pontosság, precízség, szabálykövetés
  • rugalmas munkastílus (új feladatok, szezonálisan nagyobb leterheltség)
  • önálló döntésképesség
  • kreatív hozzáállás

Amit kínálnak:

  • versenyképes jövedelem
  • cégautó és munkaeszközök biztosítása
  • cafetéria
  • stabil, nemzetközi háttér
  • fejlődési lehetőség
  • dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Észak-Kelet Magyarország (Nógrád,Szabolcs-Szatmár-Bereg,Heves,Borsod-Abaúj-Zemplén,Hajdú-Bihar megyék)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését a JELENTKEZÉS gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, a fizetési igényének megjelölésével!

Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása