Ugrás a tartalomra

SENIOR ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ munkatársat keresünk (2488)

Partnerünk cége több, mint 10 éves tapasztalattal aktív résztvevője a termékképviselet piacának. Sales üzletága jól ismert élelmiszeripari márkákat képvisel, amelyhez most  SENIOR ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ munkatársat keres DNY- Budapestre és a hozzá tartozó agglomerációra, teljes munkaidőre rugalmas munkaidő beosztással.

Főbb feladatok, munkák:

  • Túraterv szerinti boltlátogatás a magyar és multinacionális hálózatokban
  • Junior polcos csapat koordinálása, ellenőrzése
  • Értékesítés, elektronikus rendelések készítése, termék hiányok kezelése
  • Trade marketing jellegű felmérések, promóciók érvényesítése
  • Polcok karbantartása, kihelyezések kezelése
  • Vevőgondozás, kapcsolattartás
  • Területi probléma megoldása
  • Régiós központokban készletek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1-3 éves értékesítési képviselőként szerzett szakmai tapasztalat, áruforgalmi ismeret
  • Minimum érettségi
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Proaktív, következetes munkavégzés
  • Alkalmazkodó, de céltudatos személyiség
  • Önállóság, gazdaszellem a terület kezelését illetően
  • Jogosítvány, balesetmentes vezetői gyakorlat

Előnyök:

  • Meglévő bolti szintű kapcsolatok
  • Hasonló munkakörből hozott referencia

Amit nyújtunk:

  •  A feladat egy standard értékesítési képviselő munkakör működtetése, egy összetett termékportfolió gazda szemléletű képviselete mind a hazai, mind a nemzetközi láncokban
  • Változatos munka, lendületes csapat, egyértelmű elvárások
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Alapbér + ösztönző + havi prémium
  • Értékesítési versenyek, teljesítményértékelés
  • Céges autó, meghatározott havi magánhasználattal
  • Mobiltelefon, tablet, mobil nyomtató
  • Szakmai tréningek

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 12.10.2021

Állás megosztása