Ugrás a tartalomra

Területi képviselő

Műszaki szolgáltatásokkal és berendezésekkel foglalkozó, gépek bérbeadása és értékesítése területén piacvezető partnercégünk keres

kollégát délnyugat-magyarországi régióba.

A vállalat egy dinamikusan fejlődő, műszaki szolgáltató cég, mely egy nemzetközi cégcsoport tagjaként látja el partnereit technikai megoldásaival. Partnerünk olyan karizmatikus, proaktív egyéniséget keres, akit üzletkötői képességei alkalmassá tesznek egy szolgáltató cég értékesítési területén való hatékony együttműködésre.

Feladatok:

  • Új ügyfelek bevonása és ügyfélgondozás
  • Ügyfélprojektekben, organizációs projektekben való részvétel
  • Marketing és after-sales tevékenység ügyfelei körében
  • A külső és belső területi munkatársakkal való együttműködés
  • Nemzetközi kapcsolattartás

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi kapcsolatépítés

Amennyiben jelentkezése megfelelőnek bizonyul, munkatársaink felveszik Önnel a kapcsolatot az önéletrajzában megadott telefonszámon.

Elvárások:

    Pécs
    Baranya
    Teljes munkaidő
    1 év
    Középiskola

    Létrehozás dátuma: 19.08.2020