Ugrás a tartalomra

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre:

  • A hozzá tartozó értékesítők operatív irányítása (4 fő),
  • Az értékesítők éves tervének, célszámainak meghatározásában való közreműködés, valamint a régió üzleti tervének végrehajtása, a célszámok elérése,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése, valamint a meglévő kapcsolatok fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Költségcsökkentési projektek megvalósítása
  • Marketingakciók időben és minőségben való végrehajtása.

Mi az, amit elvárunk Öntől:

  • Főiskolai vagy egyetemi MŰSZAKI végzettség,
  • Minimum 5 éves műszaki értékesítői tapasztalat B2B szegmensben,
  • Minimum 1 éves tapasztalat értékesítési csapat vezetésében,
  • Angol nyelv magabiztos társalgási ismerete (szóban és írásban egyaránt),
  • B kategóriás járművezetői engedély,
  • Utazási hajlandóság Magyarországon, esetenként külföldön.

Jó ha rendelkezik vele, de nem feltétele a pozíció betöltésének:

  • Több éves műszaki területen értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Karbantartási termékek, szerszámok, munkavédelmi termékek ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.

Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (rugalmas munkarend)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Bács-Kiskun
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása