Ugrás a tartalomra

Termeléstervező (fröccsöntő részleg) - Sopron

Feladatok:

  • Fröccsgépek tervezése
  • Termeléshez szükséges keverékek napi szintű bekérése
  • Beépülő igények megadása beszerzés felé
  • Termelési darabszámok nyomon követése
  • Kapacitástervezés

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • SAP ismerete előny

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszútávú stabil munkalehetőség teljes munkaidőben, rugalmas beosztásban
  • Év végi bónusz a kimagasló alapbéren felül
  • Havi cafeteria juttatás és kávé, üdítő automata használat
  • Laptop, mobiltelefon
  • Céges szakmai képzések
  • Segítőkész kollégák, jó hangulatú csapat

A munkavégzés helye:

Sopron

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. soproni partnere számára toboroz és közvetít főállású munkavállalót.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Sopron
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása