Ugrás a tartalomra

Termelési munkatárs

Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

A Fornetti kecskeméti és kiskunfélegyházi üzeme keresi új munkatársait az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  •  Napi termékleszedési és csomagolási folyamatok ellátása
  •  A megfelelő minőségű termékek sütőlemezre rakása és csomagolása
  •  Előkészítési és feldolgozási folyamatok végrehajtása
  •  Kézi és gépi csomagolás, zacskók címkézése, mérése, csomagolása
  •  A termékek raklapokra történő pakolása, tárolóba szállítása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

 Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munka gyors előmeneteli lehetőséggel
  • Törvény szerinti műszakpótlékok
  • Munkába járási támogatás, ingyenes céges járat
  • Igényes munkaruházat már belépéstől
  • Fejlesztési programokban való részvételi lehetőség
  • Igény esetén ingyenes szállás

  Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  •  Fornetti Kft. kecskeméti üzeme: 6000 Kecskemét, Városföld 92. vagy
  •  Fornetti Kft. kiskunfélegyházi üzeme: 6100 Kiskunfélegyháza, Csongrádi út 1.

Cégünkről és a munkakörökről további információért hívhat minket a 06-80/20-45-25 ingyenes telefonszámon, továbbá érdeklődhet a 06-70/376-9101 telefonszámon is.

Várjuk jelentkezését önéletrajzával a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kiskunfélegyháza, 6100 Magyarország
Kecskemét
Bács-Kiskun
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 24.11.2021

Állás megosztása