Ugrás a tartalomra

Termelési koordinátor (ukrán-magyar nyelvtudással) - Sárvár

Feladatok:

  • Új belépő operátor munkavállalók tantermi oktatásának tolmácsolása
  • Termelési tréningek és oktatások során tolmácsolási feladatok elvégzése
  • Munkavállalók és vezetőik közötti kommunikáció segítése
  • Az új dolgozók beilleszkedésének segítése, fejlődésük figyelemmel kísérés
  • Munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzés
  • Gyártási dokumentumok fordítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Magyar-ukrán tárgyalóképes nyelvismeret szóban és írásban
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előnyként értékeljük:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Műszakrend:

  • Három vagy négy műszak

A munkáltató ajánlata:

  • Alapbér plusz pótlékok, illetve béren kívüli juttatások
  • Professzionális, modern munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok Répcelak, Celldömölk, Pápa, Vasvár, Szombathely vonalon található településekről
  • Ingyenes, cég által biztosított szálláslehetőség vagy albérlet-támogatás 1 + 1 évre
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, elektronikai bérgyártással foglalkozó multinacionális partnere megbízásából toboroz új munkatársakat termelés területére.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339-62-50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Sárvár
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 22.07.2022

Állás megosztása