Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

header

Családias környezetben várunk Téged is tiszaújvárosi székhelyünkön,

Termelési koordinátor

munkakörünkbe!

Magyar családi vállalkozásként azért dolgozunk, hogy újrahasznosított termékeinkkel mi is tegyünk mindannyiunk egészségéért, a tisztább környezetért. Kollégáink között nagyszerű anyák, apák és fiatalok is vannak, épp ezért úgy gondoljuk, hogy nemcsak magunkért, hanem értük, és családjaikért is felelősek vagyunk. Telephelyeinken 700 tonnát meghaladó havi termelésünkből több, mint 500 tonnányi újrahasznosított alapanyagból készült fólia.

Olvasd el pozíciónk rövid leírását:

  • A legfontosabb feladatod a beérkezett vevői megrendelések alapján a gyártás több hétre előre történő programozása, majd a termékek határidőre történő legyártásának biztosítása lesz.
  • A szükséges erőforrások koordinációját is Tőled várjuk: ide tartozik a gyártásban dolgozó munkatársak műszakbeosztásának elkészítése és a gyártáshoz és kiszállításhoz szükséges alap- és segédanyagok készletszintjének követése.
  • Munkádhoz tartozik majd az üzem hatékony működéséhez szükséges feltételek (pl.: gépi erőforrások, üzemi elrendezés, optimális anyagáramlás) megtervezése és megszervezése, valamint különböző elemzések, kimutatások készítése a vezetőség számára. Szívesen vesszük hatékonyság növelő vagy költségcsökkentő javaslataidat is.
  • Számítunk fejlett kommunikációs készségedre, hiszen napi szinten adsz majd visszajelzést a beosztottak teljesítményére, fejleszted szakmai készségüket, részt veszel a csapategység és a munkatársak egyéni motiváltságának fenntartásában.

Amit várunk:

  • Minimum középiskolai végzettség (felsőfokú végzettség előny) és gyártó környezetben szerzett 5 éves tapasztalat
  • Precizitás és jó priorizálási képesség
  • Fejlett kommunikációs és konfliktuskezelő készség, empátia
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Műanyagipari tapasztalat és az angol nyelv társalgási szintű ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Stabil középvállalati háttér, biztos munkahely
  • Családias hangulatú, támogató közösség és vezetőség
  • Kiemelkedő bejárási költségtámogatás
  • Év végi bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség polimerek gyakorlati felhasználásának területén.

A munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
Több mint 5 év
Középiskola

Létrehozás dátuma: 05.08.2021

Állás megosztása