Termelési asszisztens (kínai nyelvtudással) - Székesfehérvár

Feladatok:

  • Együttműködés támogatása a kínai és magyar munkavállalók között
  • A vállalat általános működésének támogatása
  • Tolmácsolás és fordítói munka (kínai, magyar, angol)
  • Munkavállalók betanításának támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kínai és magyar nyelvtudás, legalább kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Csapatjátékos, lojalitás, nagyfokú precizitás, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a 03227@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Kriszta HR tanácsadónál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.,NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.02.2022

Állás megosztása