Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Termelési adminisztrátor (5694)

Megbízónk termelési csapatába önálló, precíz, lendületes munkatársat keresünk. A termelési adminisztrátor munkatárs a gyártó tevékenység folyamán keletkező dokumentációk feldolgozásáért felelős.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési adatok begyűjtése, excel táblázatok készítése
  • Sarzsdokumentáció összeállítása
  • Felhasznált anyagok és gyártott termékek szoftveres elszámolása
  • Gyártási dokumentumok archiválása
  • Kapcsolattartás a gyár többi osztályával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Monotóniatűrés
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Kulcs-Soft program ismerete
  • Korábbi termelési területen történő munkavégzés
  • Termelés elszámolásban vagy logisztikában szerzett jártasság

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • A végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.10.2021

Állás megosztása