Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Termelés vezető - Supervisor

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Az összeszerelési folyamatok menedzselése, szervezése, a gyártási program (heti, havi, éves) mennyiségi és minőségi teljesítése
  • A szerelési területen dolgozó munkavállalók napi munkájának irányítása, műszakbeosztásának tervezése
  • A rendelkezésre álló erőforrások (gép, anyag, ember) biztosítása, azok maximális hatékonysággal történő felhasználása
  • A összeszerelési folyamatok teljes körű ismerete
  • A szükséges minőségi és munkahelyi biztonsági előírások betartása, betartatása
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Dokumentációs rend betartása, betartatása, továbbá beszámolók készítése a vezetőség részére

Elvárások / Requirements

  • Szakirányú műszaki végzettség (mechatronikus / mechanikus /elektromos területen) (technikus végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 5 év termelő vállalatnál szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Minimum 3 éves szerelői tapasztalat
  • Műszaki rajz ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Lean, 5S ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (vállalatirányítási rendszer kezelésében való jártasság előnyt jelent)
  • Műszaki és kapcsolási rajz olvasási képesség
  • Komplex technikai gyártási folyamatok iránti elkötelezettség

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Debrecen
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 26.12.2021

Állás megosztása