Ugrás a tartalomra

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (4961)

minőségügyi mérnök munkatársat keresünk!

Kecskeméti autóipari partnerünknek keresünk MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK munkatársat az alábbi feladatok ellátására.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői reklamációk intézése, ebből eredő helyesbítő tevékenységek meghozatalában való aktív és koordináló részvétel.
  • Selejtezések és ezek könyvelése.
  • Monitoring és riporting heti, havi, negyedéves jelleggel a felettes utasítása szerint.
  • Részvétel és támogatás a vevői és belső auditokon.
  • Belső hibákból, selejt kiértékelésekből adódó ellenintézkedések foganatosítása, kapcsolattartás a társszervezetekkel.
  • Megelőző tevékenységek definiálása és koordinálása a már előfordult hibák újbóli megakadályozásának érdekében.
  • Folyamatok folyamatos fejlesztése.
  • A tevékenységéhez tartozó minőségügyi folyamatok követelményeknek megfelelő elvégzése.
  • Közreműködés a mutatószámok és minőségcélok megvalósításában.
  • A minőségügyi rendszer folyamatos fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki és/vagy felsőfokú minőségbiztosítási végzettség.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat (preferáltan autóipari) az alábbiakban:
  • Elektronika ipari ismeretek.
  • Minőségbiztosítási technikák.
  • Idegen nyelvi direkt vevő/beszállítói kapcsolattartás.
  • Angol vagy német kommunikációs szint.
  • Excel, Word, bármilyen vállalatirányítási rendszer.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Csapatmunkára való hajlandóság.
  • Analitikus szemléletmód.
  • Terhelhetőség.

Előnyök:

  • ABAS rendszer, ISO14001 rendszer ismeret.

Amit nyújtunk:

  • Az alapbéren túl,
  • munkába járás költségtérítés,
  • cafeteria,
  • rugalmas munkaidő.

Kecskemét
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 18.01.2022

Állás megosztása