Ugrás a tartalomra

Technikus európai kiküldetéssel

Multinacionális és innovatív elektromos autógyártással és töltőállomások gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk technikus munkatársakat európai kiküldetéssel

Milyen feladataid lesznek?

  • Felelős vagy a töltőberendezések gyári üzembe helyezéséért
  • Elvégezed a hibakereséseket az SOP szerint
  • Önállóan megoldod a töltőállomások szerelése során felmerülő problémákat
  • Heti és havi jelentések készítesz
  • Külföldi országokban végzel kiküldetést

Mikor jelentkezz hozzánk?:

  • Legyenek gépészeti vagy elektronikai vagy automatizálási ismeretekkel
  • Rendelkezz gyártó cégnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • Ha rendelkezel kommunikációs szintű angol nyelvtudással

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Versenyképes munkabéred mellett állandó juttatásokban és jelentős összegű éves bónuszban lesz részed

Hol fogsz dolgozni?

  • Biatorbágy és Nyugat-Európa

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása