Ugrás a tartalomra

Technikus

Technikus - 3 Műszak (Gépfigyelés és Napi Karbantartás)

Vagy egy elkötelezett technikus, aki kiváló megfigyelőkészséggel rendelkezik? Tapasztalt a gépfigyelésben és a napi karbantartási feladatokban? Fantasztikus lehetőséget kínálunk Önnek! Csatlakozzon csapatunkhoz Technikusként, és járuljon hozzá gépeink zavartalan működéséhez. Ez a pozíció három műszakot foglal magában, ami lehetőséget nyújt a munkaidő rugalmasságára.

Cégünk bemutatása: Mi egy jól megalapozott vállalat vagyunk a [Szakma/Ágazat] területén, amelyet kiválóságára és innovációjára ismernek. Az iparág vezető szereplőjeként folyamatos fejlődést és a hozzáértő technikusok szakértelmét tartjuk alapvető fontosságúnak. Csatlakozzon hozzánk, és legyen része egy dinamikus csapatnak, amely értékeli az Ön képességeit és hozzájárulását.

Pozíció áttekintése: Technikusként fő feladatuk lesz a gépeink megfigyelése és monitorozása annak érdekében, hogy optimális teljesítményt nyújtsanak. Mindennapi karbantartási feladatokat végez, hibakeresést végez, és együttműködik a csapattal a gépek működési zavarainak elhárításában. Részletes figyelme és szakértelme segíti a gépek állásidő minimalizálását és a termelékenység maximalizálását.

Fő feladatok:

  • Gépek megfigyelése és monitorozása annak érdekében, hogy azok a meghatározott paraméterek szerint működjenek.
  • Mindennapi karbantartási feladatok elvégzése, beleértve a tisztítást, kenést és a berendezések ellenőrzését.
  • Rendszeres vizuális ellenőrzések végzése a kopás, a sérülés vagy a potenciális problémák felismerése érdekében.
  • Géphibák hibakeresése és együttműködés a csapattal a problémák időben történő megoldásában.
  • Szükséges dokumentáció, például karbantartási naplók és jelentések elkészítése.
  • Együttműködés más technikusokkal

Elvárások:

  • Korábbi tapasztalat technikusként vagy hasonló szerepkörben előny.
  • Kiváló mechanikai hajlam és gépüzemeltetési ismeretek.
  • Képesség a gépek teljesítményének és problémáinak megfigyelésére, elemzésére és dokumentálására.
  • Ismeretek a napi karbantartási feladatokról
  • Jó problémamegoldó és hibakeresési készségek
  • Hatékony kommunikációs képességek és képesség a csapatban való együttműködésre.
  • Rugalmasság a műszakok rotációjában, beleértve a hétvégéket és ünnepnapokat.
  • Részletesség és elkötelezettség a minőség és a biztonság iránt.

Miért csatlakozzon hozzánk:

  • Lehetőség arra, hogy egy jól megalapozott vállalatban dolgozzon
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Együttműködő és támogató munkakörnyezet

Technikus

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.06.2023

Állás megosztása