Ugrás a tartalomra

TB ÉS BÉRÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Részvétel a teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok ellátásában,
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés,
  • Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása,
  • Részvétel a havi járulék- és adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítésében,
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • Adatszolgáltatások (BFKH, KSH, NAV),
  • Riportolások, nyomon követések, jelentés előkészítések,
  • Munkavállalók napi jelenlét adatainak ellenőrzése, bérhez kapcsolódó ügyintézése,
  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó egyéb ügyviteli adminisztratív feladatok ellátása,
  • Archiválási feladatok.

Elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (B2 szint) - külföldi kollégákkal való napi kommunikációhoz,
  • MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete,
  • Munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések naprakész ismerete,
  • Pontosság, precizitás, analitikus gondolkodás,
  • Megbízhatóság, önálló felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy piacvezető európai vállalatnál,
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka,
  • Versenyképes jövedelem, dolgozói kedvezmény,
  • Állatbarát munkahely,
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Remek, összetartó csapat,
  • Tréningeken való részvételi lehetőség,
  • Heti 3 nap Home office.

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig: 8:30-17:00.

Heti két nap irodai munkavégzés, három nap home office (Vezetőséggel történő egyeztetés alapján).

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület (Millenium Gardens).

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.01.2022

Állás megosztása