Ugrás a tartalomra

STATIKUS TERVEZŐ

Főbb feladatok:

  • Tartószerkezetek konstruálása, méretezése, komplex feladok megoldása,
  • A munka pontos, hatékony, határidőre történő elvégzése, ellenőrzése,
  • Határidők betartása és betartatása a közreműködő munkatársakkal és a partnerekkel,
  • Tervezésben résztvevő munkatársakkal kommunikáció, egymás szakmai támogatása,
  • Alkalmanként kisebb csapat (tervező+modellezők+szerkesztők) irányítása,
  • Fejlesztés, innováció,
  • Közreműködés a vállalat hatékonyságának mérésében, növelésében,
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az ügyfelekkel, megbízókkal,
  • Későbbiekben külföldi kiutazás és helyszíni egyeztetés.

Elvárások:

  • MSc építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 5 év acél területen szerzett szerkezettervezői tapasztalat,
  • Tervezőprogramok felhasználói szintű ismerete: Axis, Consteel és/vagy IDEA,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (legalább írásban).

Előnyök:

  • MMK tartószerkezeti tervezői jogosultság,
  • Külföldi tervezési tapasztalat,
  • Következő szoftverek valamelyikének ismerete: Bentley termékek (Staad, RAM, stb), Autodesk termékek (Autocad, Robot, Revit), Dlubal RSTAB, PTC Mathcad, ANSYS, Tekla).

Amit partnerünk kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Izgalmas és változatos nemzetközi projektek, csak néhányat említve: erőművek Finnországban, Nagy-Britanniában és Oroszországban; hullámvasút Szaúd-Arábiában, uszoda-komplexum Norvégiában, kórház Kanadában.
  • Teljesítménymérésen alapuló premizálás,
  • Bővülő feladatkör, karrier lehetőségek,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések finanszírozása,
  • Kulturált, jól megközelíthető munkakörnyezet a cég belvárosi irodájában,
  • Cég által finanszírozott közös kulturális és sport programok, kényelmi szolgáltatások
  • A betanulást követően rugalmas munkarend és Home Office lehetőség a Vezetőséggel való egyeztetés alapján.

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00 és 17:00 között.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 29.09.2022

Állás megosztása