Ugrás a tartalomra

Targoncavezető - Veszprém

Feladatok:

  • Alkatrészek, csomagoló anyagok, és csomagolási egységek mozgatása
  • Kész termékek szállítása
  • Felettes vezető tájékoztatása a folyamat közben jelentkező alkatrészhiányokról és minőségi problémákról
  • Munkalapok kezelése az előírásoknak és prioritásoknak megfelelően
  • Az elvégzett tevékenység rögzítése vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • Érvényes vezetőüléses targoncavezetői engedély
  • Tapasztalat anyagmozgató munkakörben
  • Pontosság, precíz munkavégzés
  • 3 műszak vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Ingyenes céges buszjárat
  • Összetartás, jó hangulat, egymás segítése
  • Erős szakmai tudás, háttér és támogatás minden dolgozónak
  • Mentor program új belépők számára
  • Jó hangulatú céges rendezvényeken, Karácsonyi Ünnepségeken, Családi napokon, sporteseményeken vehetsz részt
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezés” gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása