Ugrás a tartalomra

TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS - SZÉKESFEHÉRVÁR

Szeretnél egy megbízható, dimanikusan bővülő cégnél dolgozni?
Lenne kedved egy jó hangulatú, fiatalos csapathoz tartozni?
Érdekel a kereskedelem világa?
Akkor Nálunk a helyed!
Mi HOSSZÚTÁVON számítunk RÁD!
Csatlakozz hozzánk

TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS munkakörben SZÉKESFEHÉRVÁRON

Hogy miért Minket válassz?

Mert ezek mind megvannak nálunk:

  • fix havi alapbér +  juttatások:
    • rendszeres prémium (havi, féléves, éves)
    • pótlékok
    • fizetett szabadság
    • cafeteria: SZÉP kártya (alapbér arányos), akár pénzbeli kifizetés
    • munkába járás támogatása : autóra 9 Ft/km,  tömegközlekedésre: 100% helyközi bérlet térítés
    • törzsgárda tagság
  • üdülési lehetőség BALATON-parti pihenőházunkban
  • dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Kezdés: AZONNAL lehetséges
  • 100%-ban bejelentett, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • HATÁROZATLAN idejű munkaszerződés
  • megbízható vállalati háttér
  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
  • munkaruha felszerelés
  • emberközpontú vezető
  • családias környezet

Előnyt jelent Számodra:

  • ha van építőanyag ismereted

Hogy miért Téged válasszunk?

Mert:

  • van raktározási, áruátvételi rutinod
  • érvényes targonca-vezető jogosítvánnyal + bizonyítvánnyal rendelkezel
  • munkád lendületesen, pontosan, precízen végzed

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • a rád bízott technikai eszközök (pl.: targonca) előírásoknak megfelelő használata, valamint a raktár rendjének biztosítása
  • vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása

Munkaidő:

  • nappali, 1 műszakos munkarend
  • hétfőtől - péntekig (7.00 órától - 17.00 óráig), Szombaton (8.00 órától - 12.00 óráig)
  • vasárnapi munkavégzés  Nálunk NINCS!

Munkavégzés helye, ideje:

  • SZÉKESFEHÉRVÁR, STAVMAT építőanyag kereskedelem, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL a Jelentkezem gombra kattintva.

Székesfehérvár
Fejér
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 26.05.2022

Állás megosztása